Opalovací kosmetika

Vystavit pokožku hřejivým dotekům slunce je příjemné, ale pozor na škodlivé UV záření, které ji dokáže pořádně potrápit! Vyzkoušejte účinnou opalovací kosmetiku Vitellaria a slunce se už nemusíte bát!

 

Česká přírodní kosmetika Vitellaria myslí na všechno! Komplexně pečujeme o vaši pleť, tělo i vlasy, a proto je i opalovací kosmetika nepostradatelnou součástí našeho sortimentu. Na rozdíl od komerčních produktů obsahuje opalovací kosmetika Vitellaria pouze bezpečné, netoxické a přírodní složky, které vaši pokožku chrání, ale také ji hydratují, vyživují a regenerují.

 

Účinnou složkou opalovací kosmetiky Vitellaria je oxid zinečnatý, který na kůži vytváří bariéru a chrání jí tak před škodlivým UVA/UVB zářením, ale zároveň se do ní nevstřebává. Jeho použití je proto naprosto bezpečné u dětí i dospělých. Kromě toho v této přírodní kosmetice najdete také speciální mokřadkový olej, bambucké máslo nebo jojobový olej, díky nimž bude vaše pokožka dokonale opečovaná a sametově hebká.

 

Neváhejte proto a pořiďte si na letní sezónu opalovací krém Vitellaria s SPF 20 nebo opalovací olej s SPF 12. A nezapomeňte, po opalování vám přijde vhod také jemné regenerační mléko po opalování

 

Přírodní kosmetika Vitellaria - péče v rytmu přírody. https://www.vitellaria.cz/opalovaci-kosmetika/

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Mléko po opalování Kód: 50/30
  Mléko po opalování
  Plánuji výrobu

   

  Vitellaria Mléko po opalování je určené zvláště pro pokožku, která byla delší dobu vystavena slunečnímu záření. Spáleniny od sluníčka zázračně zklidní. Aplikaci je potřeba opakovat podle míry spálení až do úplné úlevy. Po použití Mléka po opalování již nevystavujte pokožku slunci, je tedy ideální použití večer před spaním.

  Mléko je dodáno v airless lahvičce o objemu 100 ml.


  od 110 Kč
 • Opalovací olej SPF 12 Kód: 56/30
  Opalovací olej SPF 12
  Plánuji výrobu

  Opalovací olej jsem navrhla zejména pro tmavší fototypy, které uvítají spíše nižší faktor a snadnější roztíratelnost. Pro pohodlnou aplikaci je dodáván v lahvičce s pumpičkou o objemu 100 ml. Opalovací olej má SPF 12.

   


  od 120 Kč
 • Opalovací krém SPF 20 Kód: 44/30
  Opalovací krém SPF 20
  Skladem (10 ks)

  Vitellaria Opalovací krém obsahuje minerální filtr oxid zinečnatý, který chrání před UVB i UVA zářením tak, že na pokožce vytvoří ochranný film, který nepropouští záření k pokožce. 

  Krém je dodán v airless lahvičce o objemu 100 ml.


  od 130 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem