O mně

Česká přírodní kosmetika Vitellaria - péče v rytmu přírody.

Jsem Adéla Hošková a Vitellaria je můj srdcový projekt. Vlastně je mnohem víc, je to má každodenní radost a životní poslání! Věřím, že láska, s níž každý produkt vytvářím, přinese radost i vám, kteří jej budete používat.

 

Začátky přírodní kosmetiky Vitellaria sahají do doby, kdy se mi narodilo mé první dítě. Ve snaze ochránit jeho zdraví i citlivou pokožku jsem se vrhla do studia přípravy přírodní kosmetiky a tak vznikly mé první produkty. Úspěšně jsem je testovala nejen na svém dítěti, ale brzy se staly oblíbenými i mezi mými známými a přáteli. A najednou chtěl každý “ještě jednu lahvičku”...

 

K založení živnosti, zařízení profi zázemí a rozšíření sortimentu o desítky dalších kosmetických produktů už tak byl jenom krůček! Nyní je Vitellaria oblíbenou českou přírodní kosmetikou, která jako jedna z mála nabízí opravdu velmi široký sortiment produktů - od pleťové i tělové kosmetiky, vlasové kosmetiky a produktů pro unikátní curl girl method, až po vonné svíčky ze sójového vosku nebo produkty pro ekologickou domácnost.

 

Přípravě každého produktu věnuji maximum času a energie - studuji šetrné a efektivní postupy výroby, vybírám účinné přírodní ingredience a kreativně vše kombinuji v dokonalý výsledek. Všechna bio kosmetika Vitellaria je certifikovaná a zdravotně nezávadná, stejně jako proces přípravy a samotná výrobna. 

 

Velmi ráda bych produkty přírodní kosmetiky Vitellaria označila jako non-toxic, pravdou ovšem je, že z důvodu obsahu vody v některých produktech jsem nucena občas použít i konzervanty. Bez nich by trvanlivost těchto produktů totiž opravdu nestála za moc. I tak ale vždy využívám ty nejšetrnější konzervanty tak, aby byl výsledný produkt stále “čistý a bio”

 

Nechte se proto i vy okouzlit ručně vyráběnou bio kosmetikou Vitellaria, která se postará o zdraví a krásu pokožky celé vaší rodiny.


Adéla Hošková